Ostujuhend ja info

Ostu sooritamiseks rehvimajakas.ee e-poest lisage soovitud toode (tooted) ostukorvi. Toote ostukorvi lisamine ei kohusta toodet välja ostma. 

Ostukorvis on võimalik toodete kogust muuta või eemaldada.

Tellimuse vormistamiseks tuleb avada ostukorv (veebilehe päises paremal serval). Järgnevalt saab valida sobiva tarveviisi, kus klent saab valida omale sobiva varjandi, seejärel suunab lehekülg  kliendi edasi maksevalikusse, seal on võimalik valida pangaüleganne (arve koos rekvisiitidega saadetakse kliendile e-postiga, registreerunud klientidel on võimalik arvet vaadata ka rehvimajakas.ee keskonnas), Liisi Järelmaks või Rehvimajaks Järelmaks, edasi suunatakse Teid tellimuse vormistamise juurde.


MAKSEVIISID

1. Pangaülekanne

Valides makseviisiks pangaülekanne saadetakse arve koos rekvisiitidega saadetakse kliendile e-postiga (registreerunud klientidel on võimalik arvet hiljem vaadata ka rehvimajakas.ee keskkonnas). Arve tasumisel palume makseselgitusse kirjutada arve nr. Kui ülekanne ei laeku seitsme ööpäeva jooksul tellimus tühistatakse. 

2. Rehvimajakas Järelmaks

Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest Rehvimajakas järelmaksulink. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi või Mobiili-ID abil. Rohkem infot.


Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

Tellitud kaup väljastatakse pärast ülekande laekumist MP NetMarket OÜ arveldusarvele Swedbank - EE792200221062242850 või SEB - EE201010220244166224.

Rehvimajakas.ee lehel müüdavate toodete hinnad on välja toodud eurodes. Hindadele lisandub transporditkulu, sõltuvalt valitud kättetoimetamisviisist.

  • Tasuta Eesti sisene transport tellimustele alates 400 EUR.
  • Tulen ise järgi 0,00€/tellimus - Võimalus ise järgi tulla meie partnerite juurde.

HAAPSALU: Tallinna mnt. 78, Uuemõisa, Läänemaa.

KEILA: Kumna, Harku vald, Harjumaa.

IRU: Ämma tee 78A, Iru, Harjumaa.

NB! Valides transpordi viisiks - Tulen ise järgi 0,00€/tellimus palume tellimuse kommentaari kirjutada, millise partneri juurest soovite kauba kätte saada.

  • Tükipõhine transport - Oma soovitud aadressile transport 2,00€/tk (+KM).

Meilt ostetud rehvide puhul võite olla kindlad, et neil on värske valmistamisaasta, tehasenaelutus ja rehvitootja garantii kõigile tootmisdefektidele.


KLIENDI KONFIDENTSIAALSUS

Rehvimajakas (rehvimajakas.ee) ei levita klientide poolt usaldatud andmeid kolmandatele osapooltele v.a postiteenuse osutamiseks vajalik informatsioon. Samuti on ostjal õigus nõuda oma andmete kustutamist rehvimajakas.ee klientide andmebaasist.


AUTORIKAITSE

Kõik rehvimajakas.ee lehel kasutatavad fotod ja tekstid on kaitstud autoriõigustega ning nende omavoliline kasutamine, kopeerimine ja printimine on autoriõiguse seadusega kaitstud ja keelatud.


ABI

Ei saa lepingut allkirjastada - Digital signing: no_implementation

Kui lepingu allkirjastamisel kuvatakse veateade Digital signing: no_implementation tähendab, et Teie veebilehitseja id-kaardi plugin pole sisse lülitatud. Allkirjastamise lõpuni viimiseks vajutage nuppu "Luba" ID-kaardi allkirjastamise plugina lubamiseks ning sisestage allkirjastamiseks vajalik parool (ID pin 2). 


Püsivalt tõrke eemaldamiseks saate infot Riigi Infosüsteemi Ameti kodulehelt - https://id.ee