Liisi Järelmaks

Rehvimajakas.ee (MP NetMarket OÜ) pakub koostöös Liisi järelmaksuga oma klientidele võimalust tasuda ostude eest osadena! Nii ei pea kogu summat korraga tasuma ning ostusumma on võimalik hajutada pikema perioodi peale.


  • Kiire limiidipäring
  • Sissemakse alates 0 eurost
  • Kohene allkirjastamine
  • Minimaalne ja maksimaalne ostusumma puudub
  • Ettenägematute makseraskuste tekkimisel ja kohesel teavitamisel leiame üheskoos sobiva lahenduse 


JÄRELMAKSU TAOTLEMINE

Järelmaksu taotlemine Rehvimajakas.ee e-poes on väga lihtne, lisage tooted ostukorvi, tellimuse vormistamisel valige makseviisiks  Liisi makselink, kinnitage tellimus ning seejärel suunatakse Teid lepingu sõlmimise keskkonda, määrake kuude arv ja tagasimakse kuupäev. Allkirjastage leping mugavalt ja turvaliselt ID kaardiga. Registreerunud klientidel on võimalik arvet hiljem vaadata ka rehvimajakas.ee keskkonnas.


JÄRELMAKSU KALKULAATOR

TINGIMUSED

Tutvu Liisi lepingu üldtingimustega tutvu siin : https://www.holmbank.ee/tingimused/

Soovitame lepingu allkirjastamise järel sõlmida püsikorralduslepingu igakuiste maksete tasumiseks. Nii ei ole muret ka maksepäevade meelespidamisega – püsikorraldusega lähevad vajalikud summad õigel kuupäeval automaatselt arvelduskontolt maha.

Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu lepingu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 27,77% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba maksumus / krediidi summa 319 €, periood 12 kuud, fikseeritud intressimäär 19% laenusummalt aastas, maksete kogusumma 358,74 € ja tagasimaksete summa 358,74 €.